facebook
  • Slider 11

    MEBLE 

    NA ZAMÓWIENIE

  • Slider 12
  • Slider 13
  • Slider 14
  • Slider 15
  • Slider 16

Meble kuchenne – Szczawnica – komplety zabudowy na wymiar

Niezależnie od tego, czy szukasz kompletnego systemu kuchennego, który możesz spersonalizować w dowolny sposób, czy prostszej, ale w pełni funkcjonalnej kuchni, którą możesz zainstalować w ciągu jednego dnia, mamy rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb, preferencji stylistycznych i zasobności portfela.

 

Meble kuchenne – Szczawnica to ważny element wystroju pomieszczenia, w którym prawdopodobnie spędzasz najwięcej czasu. W firmie Siwy Dom mamy wiele funkcjonalnych i estetycznie wykonanych mebli w niskiej cenie. Mamy do wyboru między innymi wyspę kuchenną do wykonywania codziennych prac, takich jak krojenie, siekanie, mieszanie itp. Na wyspie można również umieścić kuchenkę do gotowania. Oferujemy także szafki, które są najbardziej użytecznymi meblami kuchennymi, ponieważ pełnią podstawową funkcję przestrzeni do przechowywania. Mamy także szafki na naczynia, które są specjalnie zaprojektowanymi meblami kuchennymi – Szczawnica ze szklanymi witrynami, służącymi jako ekspozytory do kompletów zastawy.

 

Nasze meble kuchenne na wymiar – Nowy Sącz to bardzo funkcjonalna zabudowa, na której możesz wykonywać codzienne czynności kuchenne, takie jak krojenie warzyw w kostkę, mieszanie potraw czy też spożywanie posiłków z rodziną. Są one stworzone z myślą o Twoich potrzebach i marzeniach. Dzięki nim zagospodarujesz przestrzeń tak, aby była wygodna, funkcjonalna i zapewniała swobodę.